Warunki zwrotu i reklamacji

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś Konsumentem, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, poinformuj nas o tym przesyłając oświadczenie o odstąpieniu umowy, np. na adres e – mail: kontakt@wloczkomaniaczka.pl

Możesz skorzystać z wzoru formularza, jaki znajdziesz w Regulaminie, jednak nie jest to konieczne.

Zwracaną rzecz odeślij nam niezwłocznie na adres podany na otrzymanej od nas przesyłce.

jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Do przesyłki dołącz podpisany formularz odstąpienia od umowy oraz oryginał dokumentu sprzedaży.

 

Kiedy prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje?

Konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (tj. zamówienia spersonalizowane).

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy oraz przykładowy wzór formularza do pobrania znajdziesz w Regulaminie.


Reklamacje

Dbamy o to, by dostarczać produkt najwyższej jakości. W przypadku, gdyby towar okazał się wadliwy, masz prawo do złożenia reklamacji.

Do odpowiedzialności za jakość produktów mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego dot. rękojmi.

Reklamacja powinna zostać wysłana na adres wskazany w Regulaminie (adres korespondencyjny lub e-mailowy: kontakt@wloczkomaniaczka.pl)

Reklamacja powinna zawierać dane umożliwiające identyfikację Klienta, przedmiot reklamacji oraz żądania związane z reklamacją.

Rozpatrzenie reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad wnoszenia reklamacji znajdziesz w Regulaminie.